Bal karnawałowy dla starszych klas

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w czwartek 10 stycznia. Uczniowie jak zawsze nie zawiedli. Na zorganizowaną prze Samorząd Uczniowski imprezę tłumnie przybyli. Nie zabrakło ciekawych stylizacji karnawałowych. Na parkiecie pojawił się niesforny diabełek, piosenkarka, królewna oraz wiele innych ciekawych postaci posiadających karnawałowe gadżety. Ci, którzy się nie przebrali wcale nie odstawali od tych przebranych. Nadrabiali niesamowitymi krokami i układami tanecznymi. W trakcie zabawy wyłoniono najlepiej tańczącą parę. Z tłumu bawiących się wybrano najlepszego tancerza w freestyle, jak również króla i królową balu. Pod okiem pani Liliany dziewczyny zaprezentowały swoje taneczne umiejętności. Zabawa była przednia zarówno dla spragnionych tańca, jak również tych co gasili pragnienie przygotowaną przez opiekunki SU lemoniadą 🙂

[tekst: K. Śródecka – Piekut]