Dzień Chłopaka

To tradycyjnie pierwsza impreza w roku szkolnym, inicjowana przez Samorząd Uczniowski. Dzień Chłopaka obchodziliśmy w piątek 28 września. Tegoroczną zabawę poprowadziliśmy w stylu kibica, bo przecież każdy chłopak i zapewne niejedna dziewczyna, lubią kibicować swoim drużynom. Dziewczyny przygotowane przez panią Lilianę Bromberek zatańczyły dla naszych chłopaków taniec z pomponami. Każdy chłopak mógł spróbować swoich sił w strzelaniu goli do bramki pod kierunkiem pana Piotra Wojciechowskiego i pana Oskara Urbaniaka. Oczywiście, nie obyło się bez słodkości.
Uwaga! Uwaga! W piątek, 5 października odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Prosimy o zgłaszanie kandydatów przez wychowawców i śledzenie ogłoszeń pojawiających się w holu szkoły.

[organizatorzy: opiekunowie Samorządu Uczniowskiego; tekst: Aneta Szalczyk]