Kadra i dyżury

Serdecznie zapraszamy do bezpośrednich kontaktów z kadrą Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 w Poznaniu. Spotkania takie są możliwe zarówno z dyrekcją, kadrą kierowniczą oraz pedagogami i psychologami, a także z nauczycielami i wychowawcami.


Dyrekcja

Dyrektor Zespołu Szkół nr 102
mgr Grażyna Piosik
kontakt: dyrektor@zss102.pl
dyżur: poniedziałek 13.00−14.00

Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 102
mgr Wioletta Dachtera
kontakt: dachtera@zss102.pl
dyżur: piątek 15.30−16.30

Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 102
mgr Katarzyna Pietras
kontakt: kpietras@zss102.pl
dyżur: środa 15.30−16.30

Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 102
mgr Magdalena Stachowiak
kontakt: mstachowiak@zss102.pl
dyżur: wtorek 14.30−15.30


Kadra kierownicza

Kierownik świetlicy
mgr Michał Olejnik  − dyżur: poniedziałek 15.30−16.30


Pedagodzy i psycholodzy

Psycholog szkolny:
mgr Magdalena Chudzik − dyżur: wtorek  14.00−15.00
mgr Monika Żytkowiak − dyżur: poniedziałek 13.30−14.30

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kucz − dyżur: piątek 15.00−16.00
mgr Hanna Pochyluk − dyżur: czwartek 15.30−16.30


Nauczyciele i Wychowawcy w roku szkolnym 2018/2019 z godzinami dyżurów

1.

mgr Dachtera Wiolettapiątek 15.30 – 16.30

2.

mgr Pietras Katarzynaśroda 15.30 – 16.30

3.

mgr Stachowiak Magdalenawtorek 14.30 – 15.30

4.

mgr Olejnik Michałponiedziałek 15.30 – 16.30

5.

mgr Aleksy – Rojna Agataśroda 13.40 – 14.25

6.

mgr Ast Sandrawtorek 10.35 – 11.20

7.

mgr Baranowska Monikaczwartek 12.35 – 13.20

8.

mgr Bartczak Dorotapiątek 9.40 – 10.25

9.

mgr Bauza Tomaszwtorek 12.30 – 13.15

10.

mgr Bielewicz Martaponiedziałek 9.40 – 10.25

11.

mgr Biskupska Angelikapiątek 9.40 – 10.25

12.

mgr Bławat Norbertwtorek 11.30 – 12.15

13.

mgr Borowska – Arnold Gabrielawtorek 10.40 – 11.10

14.

mgr Bromberek Lilianaśroda 8.15 – 9.00

15.

mgr Bryze Agnieszkaczwartek 13.40 – 14.25

16.

mgr Cieślewicz Żelisławśroda 8.00 – 8.45

17.

mgr Chrystianowicz Grażynaponiedziałek 10.25 – 10.55

18.

mgr Chudzik Magdalenapiątek 15.30 – 16.30

19.

mgr Czech Romaśroda 9.40 – 10.25

20.

mgr Domańska Elżbietapiątek 9.40 – 10.25

21.

mgr Dornowska Justynaczwartek 9.40 – 10.25

22.

mgr Drzewiecka – Masztalerz Małgorzataśroda 12.35 – 13.20

23.

mgr Figlarz Weronikawtorek 11.30 – 12.15

24.

mgr Gallus Kamilapiątek 10.35 – 11.20

25.

mgr Grabarek Agnieszkaponiedziałek 9.40 – 10.25

26.

mgr Grefling Małgorzataponiedziałek 9.40 – 10.25

27.

mgr Grochowicka Irenaśroda 11.30 – 12.15

28.

mgr Grysińska Sylwiapiątek 9.40 – 10.25

29.

inż. Hałas Zbigniewśroda 12.35 – 13.20

30.

mgr Hałasa Magdalenaponiedziałek 9.40 – 10.25

31.

mgr Haufa – Bórkowska Katarzynapiątek 12.35 – 13.20

32.

mgr Hildebrandt – Stankiewicz Julitaczwartek 10.35 – 11.20

33.

mgr Hohorek Monikawtorek 10.35 – 11.20

34.

mgr Horczak Alicjapiątek 9.40 – 10.25

35.

mgr Izydorczyk Ewawtorek 9.40 – 10.25

36.

mgr Jakrzewska Dominikaczwartek 9.40 – 10.25

37.

mgr Jasiczak Katarzynaczwartek 9.40 – 10.25

38.

mgr Jędrzejewski Jakubpiątek 10.35 – 11.20

39.

mgr Józefowska Andrzelikaponiedziałek 13.40 – 14.25

40.

mgr Kacała Ilonawtorek 9.40 – 10.25

41.

mgr Kameduła Monikawtorek 12.15 – 13.00

42.

mgr Kaźmierczak – Michałek Magdalenaśroda 13.40 – 14.25

43.

mgr Kiełb Barbarawtorek 9.40 – 10.25

44.

mgr Kołodziejczyk Magdalenapiątek 15.30 – 16.00

45.

mgr Konarska – Michalus Agnieszkaśroda 9.40 – 10.25

46.

mgr Konieczna Agnieszkaczwartek 12.35 – 13.20

47.

mgr Korta Paulinaczwartek 10.40 – 11.25

48.

mgr Kręgielczak Mariapiątek 11.20 – 12.05

49.

mgr Krzyżanowska Karolinaśroda 9.40 – 10.25

50.

mgr Kucz Annaponiedziałek 15.30 – 16.30

51.

mgr Kwacz Agnieszkapiątek 11.00 – 11.45

52.

mgr Kwiecińska Agnieszkaczwartek 9.40 – 10.25

53.

mgr Kwiek Małgorzatawtorek 15.30 – 16.00

54.

mgr Łobażewicz Lidiaczwartek 9.40 – 10.25

55.

mgr Majewicz Anetawtorek 9.40 – 10.25

56.

mgr Marcinkowska Bożenaczwartek 10.35 – 11.20

57.

mgr Marcinkowska Julitaczwartek 10.35 – 11.20

58.

mgr Mendlikowska Karolinawtorek 10.35 – 11.20

59.

mgr Micińska Małgorzatawtorek 14.30 – 15.15

60.

mgr Miller Jacekwtorek 11.20 – 12.05

61.

mgr Nowacka Magdalenapiątek 9.40 – 10.25

62.

mgr Oktawiec Adaczwartek10.45 – 11.30

63.

mgr Otocka Katarzynaponiedziałek 10.35 – 11.20

64.

mgr Pawelec – Opic Agataponiedziałek 11.30 – 12.15

65.

mgr Pietrzak Małgorzatawtorek 14.30 – 15.15

66.

mgr Pinkowska Monikawtorek 10.35 – 11.20

67.

mgr Pleczyńska Joannawtorek 14.40 – 15.25

68.

mgr Pochyluk Hannawtorek 14.00 – 15.00

69.

mgr Pryboda Agnieszkaponiedziałek 9.40 – 10.25

70.

mgr Sassek Ewaczwartek 10.25 – 11.20

71.

mgr Sielicka Agnieszkaczwartek 10.35 – 11.20

72.

mgr Skrzydło Tomaszwtorek 12.35 – 13.20

73.

mgr Skrzypczak Agnieszkaponiedziałek 9.40 – 10.25

74.

mgr Sławińska Izabelaponiedziałek 12.20 – 12.50

75.

mgr Solarz – Graczyk Agnieszkaponiedziałek 10.35 – 11.20

76.

mgr Stachowiak Zbigniewśroda 9.30 – 10.15

77.

mgr Stoińska Małgorzatapiątek 11.30 – 12.15

78.

mgr Synoradzka – Zielonko Magdalenapiątek 9.40 – 10.25

79.

mgr Szafrańska Katarzynaponiedziałek 11.30 – 12.15

80.

mgr Szalczyk Anetawtorek 10.40 – 11.25

81.

mgr Szczepaniak Magdalenaczwartek 9.40 – 10.25

82.

mgr Szreter Martawtorek 10.35 – 11.20

83.

mgr Śródecka – Piekut Karolinaczwartek 11.30 – 12.15

84.

mgr Tomkowiak Aleksandraczwartek 7.30 – 8.15

85.

Trojan Magdalenaśroda 10.35 – 11.20

86.

Urbaniak Oskarwtorek 8.45 – 9.30

87.

mgr Wachowiak Dariapiątek 9.40 – 10.25

88.

mgr Walczak Agnieszkapiątek 10.35 – 11.20

89.

mgr Wojciechowski Piotrwtorek 11.30 – 12.15

90.

mgr Wojtaszek Joannaponiedziałek 9.30 – 10.15

91.

mgr Wolska Barbaraczwartek 9.40 – 10.25

92.

mgr Woźniak – Mogilnicka Joannapiątek 9.40 – 10.25

93.

mgr Woźna Katarzynaponiedziałek 11.30 – 12.15

94.

mgr Zakrzewicz Ewaczwartek 9.40 – 10.25

95.

mgr Zalewska Patrycjaponiedziałek 10.35 – 11.20

96.

mgr Żytkowiak Monikawtorek 15.30 – 16.30