Śladami bohaterów Jeżycjady

W czwartek 30 maja, w piękny, słoneczny dzień uczniowie klasy 3ag wybrali się na wycieczkę śladami bohaterów powieści Małgorzaty Musierowicz. Każdy uczestnik wiedział, na jakim odcinku będzie przewodnikiem wycieczki, a to zadanie wcale nie takie proste. Jednak Dagmara, Olga, Dacjan, Marcin i Tadziu poradzili sobie z zadaniem doskonale. Wszyscy też zgodnie przyznali, że Tadziu i Dagmara mogliby być prawdziwymi przewodnikami po Jeżycach. Dużo wiedzieli, bezbłędnie prowadzili po wyznaczonych ulicach, dbali o bezpieczeństwo uczestników. Gratulujemy Im! Dagmara i Marcin dodatkowo pełnili role fotografów, dokumentowali wspólne wyjście. Teraz tylko zdjęcia wywołać i będzie wspaniała pamiątka. Aby utrwalić przeżycia z wycieczki napiszą sprawozdania. Ciekawe, które najbardziej się spodoba?

[opiekunowie: E. Zakrzewicz, M. Hałasa]