Turniej Tenisa Stołowego Szkół Specjalnych

27 marca 2018 roku odbył się Turniej Tenisa Stołowego Szkół Specjalnych. W murach naszej szkoły gościliśmy zawodników reprezentujących: ZSS Nr 105 z Poznania, ZSS z Leszna, ZSS ze Stęszewa, ZSS ze Śremu oraz absolwentów naszej szkoły. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach z podziałem na wiek i płeć. W każdej grupie widoczna była zacięta rywalizacja. Przybyli również uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego z Poznania, którzy pomogli w sprawnym przebiegu rozgrywek, sędziując przebieg spotkań. Na podium w pierwszej grupie dziewcząt stanęły uczennice ZSS ze Śremu wraz z naszą reprezentantką Magdaleną O, zaś w drugiej grupie zawodniczki z ZSS z Leszna i ZSS ze Śremu. Wśród chłopców w pierwszej grupie, uczeń naszej szkoły, Kamil M. z klasy 3az – wywalczył pierwsze miejsce, po zaciętej walce z zawodnikami z ZSS ze Śremu i ZSS z Leszna. W ostatniej kategorii chłopców zwycięstwo odniósł nasz absolwent Damian R. a wraz z nim na podium stanął zawodnik z ZSS z Leszna i ZSS ze Śremu. Turniej zakończył się dekoracją zwycięzców. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

[tekst: Ewelina Papuga]